Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel

BlowHD

Kontakt:  788 677 788

OFERTA

 
 

System prezentacji oraz wsparcie technologiczne dla szkół

 

klasa

 

Wychodząc naprzeciw priorytetom Ministerstwa Oświaty, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz wytycznym Kuratoriów Oświaty przygotowaliśmy ofertę mającą usprawnić kierowanie szkołą, wspomóc nauczycieli w przekazywaniu wiedzy i uatrakcyjnić lekcje. Dziś rodzice decydujący o wyborze szkoły kierują się również jej możliwościami informatycznymi i technologicznymi, tak by młodzi ludzie uczyli się z nich korzystać.

 System prezentacji opiera się na instalacji w pracowniach:

  • ekranu projekcyjnego manualnie lub elektrycznie zwijanego
  • projektora
  • laptopa
  • gniazda VGA, hdmi
  • głośników

Projektor jest podwieszony do sufitu na specjalnym uchwycie. Nasze instalacje charakteryzuje sumienność wykonania. Projektor jest zawieszony tak by jakość obrazu była najlepsza a widoczność okablowania najmniejsza. Stosujemy w rozwiązaniach projektory krótkoogniskowe. Jest to uzależnione od miejsca wykonania instalacji.

Kable vga, hdmi oraz zasilające są ukryte w listwie naściennej zakończonej gniazdem.

Oferujemy również możliwość bezprzewodowego włączania projektora bezpośrednio z laptopa.

Sprzęt oferowany przez naszą firmę jest najwyższej jakości. Korzystamy z laptopów, projektorów renomowanych firm. Laptop, dołączany do zestawu, na życzenie klienta jest wyposażony w niezbędne oprogramowanie i przygotowany do pracy.

Każdy element zestawu jest opcjonalny i jego wybór uzależniony jest od decyzji dyrektora lub nauczyciela. Wycenę dokonujemy po indywidualnej rozmowie na temat zapotrzebowań, wyboru opcji i sprzętu. Wycena jest niezobowiązująca i stanowi pierwszy etap wdrażania systemu.

Rozszerzając naszą ofertę, przygotowaliśmy kilka dodatkowych propozycji dla dyrektorów placówek oświatowych:

  • wyposażenia gabinetu dyrektora, pokoju nauczycielskiego lub sali konferencyjnej, gdzie odbywają się posiedzenia rad pedagogicznych, w podstawowy zestaw do prezentacji + mediaport zainstalowany w biurku lub stole konferencyjnym.
  • montażu kontroli dostępu, ograniczającego wejścia do pomieszczeń dla osób nieuprawnionych np. do pokoju nauczycielskiego, serwerowni, archiwum. Kontroler Dostępu, oferowany przez naszą firmę, opiera się na czytniku linii papilarnych, czytniku kart i kodzie.
  • montażu monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego w oparciu o kamery IP i rejestrator, wraz z niezbędną konfiguracją i przygotowaniem do nagrywania.
  • instalacji sieci przewodowej lub bezprzewodowej, umożliwiającej dostęp do Internetu wybranym osobom lub wszystkim uczniom

 

 

INFORMACJE O FIRMIE

BlowHd Technology

Iwierzyce 195C

39-124 Iwierzyce

8181590439

KONTAKT

Zadzwoń do nas
+48 788 677 788

Napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Systemy audiowizualne Systemy projekcyjne